Sukienki wizytowe

Sukienki wizytowe 2022

Sukienki wizytowe 2022 kupujemy najczęściej z myślą o konkretnej okazji. Ponieważ charakter poszczególnych okazji jest bardzo ważny w wyborze sukienki, warto mieć to na uwadze i kupować sukienki tylko od sprawdzonych producentów, w sprawdzonych sklepach. Jednym z takich miejsc jest Sklep internetowy 13 Sukienek.

U nas znajdziesz sukienki na każdą okazję od wesela, bankietu czy Sylwestra począwszy, na studniówkach, chrzcinach i poprawinach skończywszy. Na ważny bal warto wybierać sukienki stonowane, eleganckie. W takim wypadku polecamy suknie do ziemi, tzw. maxi. Na bal karnawałowy najczęściej kobiety wybierają krótkie sukienki cekinowe. Natomiast na mniej oficjalne okazje typu urodziny czy wizyta u teściów, będą idealnie pasowały sukienki typu mała czarna, tuba lub ołówkowa.

Czy długość sukienki ma znaczenie?

W Sklepie 13 Sukienek znajdziesz sukienki o każdej długości. Mamy sukienki mini, przed kolano, odsłaniające nogi. Sukienki midi, o długości w kolanko lub zaraz za kolanko. Znajdziesz u nas także sukienki maxi, czyli sukienki o długości do samej ziemi. Wybór długości sukienki wizytowej jest bardzo ważny i również zależy od okazji. Na wieczór raczej nie założymy sukienki przed kolano, wizytowe wieczorowe kreacje powinny zasłaniać nogi i odsłaniać czasem kawałek dekoltu lub pleców.

Długości za kolano zarezerwowane są najczęściej na okazje mniej lub bardziej formalne. Natomiast sukienki mini zdecydowane podkreślają seksapil, więc zakładać się je powinno jedynie na mniej formalne spotkania takie jak np. randki, czy luźne wyjścia ze znajomymi.

Sukienki wizytowe, czy kolor ma znaczenie?

W wyborze sukienki wizytowej pomoże ci katalog sukienek na stronie Sklepu 13 Sukienek. Jeśli nie jesteś pewna czy wybrany przez ciebie model, czy kolor sukienki będzie do ciebie pasować, spójrz na nasze stylizacje i zamów sukienkę prosto z naszego sklepu! Czy kolor sukienki wizytowej ma znaczenie?! Oczywiście, że ma! Sukienki w stonowanych kolorach tj. czarny, bordo, granat będzie pasować na formalne imprezy. Czerwienie, błękity, złoto i srebro zostaw sobie na bal karnawałowy, studniówkę, wesele.

Natomiast na elegancką kolację wybieraj stylizacje w kolorze butelkowej zieleni, brązu, beżu. Nie zapominaj też o dobraniu koloru do własnej urody. Kobiety o ciemnych włosach i ciemnej karnacji powinny unikać ciemnych sukienek, by nie wyglądać ponuro. Oliwkowa cera pasuje do bieli i beżu, natomiast blondynki doskonale prezentują się w błękitach.